Jak dobrać elegancką biżuterię do sukienki?

Każda kobieta lubi czuć się pięknie. W tym celu warto, przynajmniej raz na jakiś czas, ubrać się w coś ładnego z dodatkiem wyrafinowanej biżuterii. Odpowiednio dobrane dodatki podkreślą walory każdej kreacji, więc dobrze wiedzieć, na co postawić, by poczuć się wyjątkowo.

Nietuzinkowa kreacja

W garderobie wielu kobiet ważną rolę odgrywają sukienki. To w nich wiele z nas może poczuć się kobieco i zalotnie. Stanowią ważną cześć strojów wizytowych, wiele z nas nie wyobraża sobie założyć nic innego na ważne okazje, jak imprezy rodzinne, oficjalne, bądź na randkę. Wyjątkowe wydarzenia wymagają odpowiedniego ubioru, a każda dopracowana i gustowna stylizacja musi zawierać odpowiednie dodatki, które wydobędą z niej urok, szyk i nadadzą bardzo kobiecej nuty. W tej sytuacji warto zwrócić uwagę na pierścionki lub kolczyki złote z diamentem.

Odpowiednie dodatki

Złoto, jako szlachetny kruszec, każdej stylizacji nadaje elegancji i wyjątkowego charakteru. Dzięki możliwości wyboru białego złota, każda kobieta, niezależnie od tego, czy ma chłodny lub ciepły rodzaj urody, będzie mogła wybrać dla siebie dodatek tego rodzaju. Dopełnienie kruszcu szlachetnym kamieniem sprawia, że taka biżuteria bardziej zwraca na siebie uwagę, jest ciekawa, oryginalna i wygląda ekskluzywnie. Decydując się na kolczyki złote z diamentami, możemy pięknie podkreślić buzię, która będzie wyglądała w takim połączeniu jaśniej i promienniej. Dobór wielkości i masywności biżuterii należy dopasować pod urodę, ale też charakter całej stylizacji. Do sukienki wizytowej możemy pozwolić sobie na bardziej zaznaczoną i wizualnie cięższą biżuterię. Do zwiewnej, letniej sukienki lepsze będą kolczyki delikatniejsze – mniejsze lub zawierające mniejszy diament.

Dla kobiet, które wolą ozdoby na dłoniach niż uszach (choć noszenie jednych nie wyklucza drugich) świetnym wyborem będą złote pierścionki z diamentem. Tego typu biżuteria będzie odpowiednia do bardzo różnych rodzajów sukienek. Zakładając nawet bardziej okazały pierścionek do lekkiej letniej sukienki, nie zepsujemy całej kreacji, co więcej, możemy nadać jej bardziej wyrazistego charakteru. Pierścionki, ze względu na oddalenie od twarzy, można dobierać bardziej pod swój gust niż np. kolor cery i oczu, więc mamy tu większą dowolność przy wyborze modelu.

Elegancka biżuteria dla Ciebie

Charakter sukienki często wpływa na rodzaj dobieranej do niej biżuterii. Przy cięższych wizualnie kreacjach, ciemnych kolorach i bardziej wystawnych okazjach możemy pozwolić sobie na bardziej obfite dodatki, zakładając jednocześnie kilka ich rodzajów. Na okazje bardziej swobodne, gdzie włożymy sukienkę lżejszą, letnią lub bardziej casualową warto zdecydować się na jeden rodzaj biżuterii, jak np. złoty pierścionek lub kolczyki, które będą raczej delikatne i z mniejszym oczkiem. Dopełniając naszą stylizację w ten sposób, każda kobieta może czuć się pięknie i wyjątkowo. Na stronie sklepu Zeccoro znajdziemy bogaty wybór biżuterii, co pomoże dobrać nam odpowiednie dodatki do naszej sukienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiem + 10 =