Producenci regałów przesuwnych — gdzie zamówić regały jezdne?

Regały jezdne to popularne rozwiązanie w magazynach, biurach oraz innych miejscach, gdzie przechowywane są przedmioty lub dokumenty. Wybór odpowiedniego producenta i systemu może mieć duży wpływ na funkcjonalność i efektywność działania oraz organizacji miejsca pracy. Producenci regałów przesuwnych oferują szeroką gamę rozwiązań, które pozwalają na dopasowanie ich do potrzeb różnych branż i dziedzin. Gdzie zamówić regały jezdne dla swojej firmy?

Producent regałów przesuwnych Silesia Meble

Pierwszy z producentów regałów przesuwnych na naszej liście to firma Silesia Meble, która swoją siedzibę ma w miejscowości Bełk, położnej około 30 kilometrów od Katowic. Firma
działa na rynku od 2009 roku i bazuje na wieloletnim doświadczeniu profesjonalistów związanych wdrażaniem do firm, biur i magazynów systemów magazynowania oraz archiwizowania. Producent regałów przesuwnych Silesia Meble nie tylko dostarcza meble, ale także projektuje, montuje i serwisuje elementy, tak aby były one funkcjonalne i trwałe. Oprócz regałów przesuwnych w ofercie firmy znaleźć można: szafy metalowe, regały i antresole magazynowe, a także meble biurowe (klasyczne oraz metalowe), socjalne i warsztatowe. Pozwala to na kompleksowe, praktyczne wyposażenie przedsiębiorstwa każdego typu, m.in. magazyny, sklepy, archiwa, muzea oraz biura.

METALSISTEM — rodzinna firma produkująca regały jezdne

Firma METALSISTEM została założona w 1970 roku jako niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo. Jej siedziba mieści się w mieście Rovereto we Włoszech. Początkowo zajmowała się projektowaniem oraz produkcją maszyn służących do obróbki i walcowania stali na chłodno, co dało jej doświadczenie, pozwalające na produkowanie wysokiej jakości regałów jezdnych. W ofercie znaleźć można także inne typu regałów metalowych — półkowe, do archiwum, dla e-commerce, magazynowe i na opony, a także regały paletowe oraz antresole magazynowe. Warto podkreślić, że aktualnie Grupa METALSISTEM znana jest w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach, gdzie dba głównie o wyposażenie magazynów oraz sklepów wielkopowierzchniowych.

Producent regałów jezdnych VARIA

Wracając na rodzime podwórko, warto wymienić wśród producentów regałów przesuwanych firmę VARIA. Posiada ona wieloletnie doświadczenie (działa na rynku od 1993 roku) w produkcji regałów przesuwnych oraz statycznych, a także metalowych mebli biurowych, m.in. szaf medycznych, kartotekowych czy przeznaczonych na dokumenty niejawne. Podobnie jak Silesia Meble producent ten obsługuje szeroką gamę obiektów, w których dbałość o właściwe przechowywanie przy optymalnym wykorzystaniu miejsca jest kluczowe.

Regalit — producent regałów przesuwnych z Krakowa

Ostatni na naszej liście producent regałów przesuwnych to krakowski Regalit. Firma działa na rynku od ponad 20 lat. W ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można rozwiązania takie jak: regały na dokumenty biurowe i archiwalne — stacjonarne oraz jezdne, a także m.in. antresole magazynowe, regały paletowe, wspornikowe, na opony. Rozwiązania firmy Regalit doskonale sprawdzają się w takich sektorach, jak: gastronomia, handel, produkcja, motoryzacja oraz administracja.

Warto podkreślić, że rynku istnieje innych wiele firm produkujących regały przesuwne, oferujących różnorodne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasze zestawienie bazuje na subiektywnym doborze przedsiębiorstw działających w tym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 3 =