8 najlepszych pomysłów na nadruki na kubkach dla miłośników kawy

Współcześnie wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki espresso, delikatnej late albo aksamitnej cappuccino. Obecnie kawę pije wiele grup społecznych. Okazuje się ona nieocenionym napojem dla studentów w trakcie nauki do egzaminów, a także dla pracowników wielu firm zarówno tych małych, średnich, jak i wielkich korporacji. Kawę piją gospodynie domowe, pracownicy etatowi, osoby młode, w średnim wieku oraz seniorzy.

Okazji do wypicia filiżanki kawy jest mnóstwo. Wiele osób w tym celu zaopatruje siebie lub swoich bliskich w odpowiednie naczynie, najczęściej jest nim kubek. Często staje się on pomysłem na prezent lub unikatowy gadżet, wówczas pojawia się pytanie jakie napisy, grafiki, a może zdjęcia powinny się na nim znaleźć. Poniżej postanowiliśmy przedstawić 8 najlepszych pomysłów na nadruki na kubkach dla miłośników kawy.

1. Spersonalizowane napisy

Jednym z pomysłów na unikalne nadruki na naczynia do picia kawy jest umieszczenie na nich spersonalizowanych napisów. Mogą to być autorskie napisy, w stylu: „Kawa dobra na wszystko”, „Bez kawy ani rusz”, „Kawa i do przodu”, „Kubek do kawy dla przebojowej babci” i wiele innych pomysłów ułożonych samodzielnie lub znalezionych w Internecie albo w książkach.

2. Zdjęcia

Umieszczenie na kubku do kawy fotografii z przyjaciółmi lub rodzinnego wyjazdu na wakacje to popularny, a jednocześnie niesamowity pomysł na stworzenie unikalnego oraz ciekawego nadruku. Można również zaopatrzyć się w model z wizerunkiem swojego pupila.

3. Memy na filiżankach do kawy

Fantazyjna fotografia przedstawiająca zabawną scenkę z humorystycznym napisem to jeden z pomysłów na niepowtarzalne kubki z nadrukiem dla wielu przebojowych osób.

4. Wiersze lub fragmenty utworów literackich

Fragment ulubionej fraszki, limeryku, a może haiku z ciekawym przesłaniem. To tylko niektóre z propozycji na unikatowe nadruki na kubkach dla miłośników kawy i dobrej literatury. Pasjonujesz się poezją, umieść na naczyniu kilka wersów lub zwrotek wiersza ulubionego poety.

5. Kubki z nadrukiem dla muzyków

Nuty, teksty piosenek lub instrumenty, a może fotografia z wizerunkiem ulubionego kompozytora albo wokalisty to pomysł dla wszystkich miłośników muzyki, zarówno tych lubiących ją słuchać, jak i tworzyć.

6. Grafika nawiązująca do wykonywanego zawodu

Jesteś nauczycielem, listonoszem, aktorem, zawodowym kierowcą, sprzedawcą, pracownikiem biurowym lub wykonujesz inny zawód? Skorzystaj z gotowych szablonów z zabawnymi napisami dotyczącymi wykonywanej przez Ciebie profesji lub stwórz autorski nadruk i ciesz się unikatowym kubkiem do kawy.

7. Fantazyjne grafiki dla członków rodziny

Kubek z barwną grafiką dla przebojowego taty, dla zaradnej mamy, dla najlepszego syna, dla kochanej córki, dla najserdeczniejszej babci, dla najmądrzejszego dziadka to tylko niektóre z pomysłów na naczynie do picia kawy.

8. Grafika związana z ulubionymi zajęciami

Lubisz majsterkować, świetnie sprawdzą się kubki z nadrukiem przedstawiającym narzędzia. Miłośnicy ogrodnictwa mogą zaopatrzyć się w model prezentujący wzornictwo florystyczne. Natomiast osoby uwielbiające podróżować z pewnością chętnie wybiorą naczynie z mapą, zabytkami lub ze zdjęciem odwiedzanego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście + osiem =