Poznaj popularne modele aut dostawczych i osobowych w Polsce!

skup pojazdów ciężarowych

Samochody używane nadal są popularne wśród kierowców w Polsce. Wciąż napływa ich wiele zza granicy, a także kierowcy kupują nowe samochody w salonach, lub biorą auta w leasing. Rynek motoryzacyjny jest wciąż jednak przepełniony samochodami używanymi kupowanymi z drugiej ręki, lub w skupach samochodów dostawczych i osobowych. Tak jest w przypadku osobówek, jak i samochodów dostawczych.

skup pojazdów dostawczych

Jakie popularne marki znajdziemy w skupie aut dostawczych?

Istnieje kilka marek samochodów, które z przekonaniem kupują polscy kierowcy, znając opinie o nich i użytkując polecają je innym. Ale kupując samochód używany w skupie samochodów, lub od prywatnego handlarza, należy zachować ostrożność.

Częstym kłopotem jest duży przebieg auta, skrzętnie ukrywany przez handlarzy. Auto może być również wystawione jako nieuszkodzone, a tak naprawdę miało poważny wypadek. W skupie aut dostawczych Gdańsk znajdziemy jednak wiele modeli samochodów, które mają książeczkę serwisową, a także udostępniony nr VIN, by móc sprawdzić historię napraw.

Wiele z tych aut, szczególnie dostawczych jest w bardzo dobrym stanie technicznym i są świetnie wyposażone. Z najbardziej popularnych marek dostawczaków w skupie pojazdów dostawczych możemy znaleźć między innymi:

  • Renault Master
  • Mercedes Sprinter
  • Fiat Ducato
  • Iveco Daily
  • Ford Transit
  • Peugeot Boxer
  • Volkswagen Crafter

Wiele z nich sprowadzanych jest zza granicy w świetnym stanie, a inne odkupowane od polskich kierowców, naprawiane i sprzedawane jako powypadkowe. W każdym razie oferta skupów dostawczaków jest uczciwa, a transakcje błyskawiczne.

Kilka najbardziej popularnych marek w skupie aut używanych:

Skup samochodów dostawczych chętnie odkupi auta popularnych marek, ale również te, które są przeznaczone dla klientów, którzy szukają „czegoś innego”. Jednakże jest kilka modeli aut, które najczęściej przypadają do gustu polskim kierowcom, a są to:

  • Volkswagen Passat B6 – bardzo popularny model, już od lat cieszy się zainteresowaniem polskich kierowców i takie również można spotkać bez problemu w skupie aut używanych. Największym plusem tego samochodu jest dobry silnik, mało usterek i niska cena.
  • Opel Astra III – samochód jest niedrogi, zachęca ceną, ale również pozytywnymi opiniami. Jest popularny ponieważ nie wymaga zbyt wielu napraw.
  • Volkswagen Golf VI – samochód jest bardzo popularny i wiele razy mijamy go na polskich drogach. Bywa awaryjny, lecz jest do samochód świetny dla kierowców początkujących. Dobrym wyborem będzie silnik benzynowy, ponieważ jest mniej awaryjny.

Te i wiele innych samochodów możemy znaleźć w skupie dostawczaków Bydgoszcz, a także innych regionach. Warto znaleźć czas, by udać się do jednego z pobliskich skupów i zapytać o ofertę. Podobnie, jeśli chodzi o samochody dostawcze, często potrzebne nam do pracy, do przewozu zwierząt, roślin, czy palet. W skupie samochodów dostawczych Gdańsk znajdziemy wiele modeli, które będą nas zadowalać zarówno cenowo jak i swoim stanem technicznym. Ważne, by dopasować go do naszych potrzeb i gustu.

1 komentarz do “Poznaj popularne modele aut dostawczych i osobowych w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − dziewiętnaście =