Tatuaże dla par – co powinny przedstawiać?

Wyznawanie sobie miłości przy pomocy rysunków na ciele nie jest wcale nową modą. Jednakże dopiero od niedawna zaczęto proponować oryginalne tatuaże dla par – kolorowe oraz czarne. To wyjątkowy rodzaj zdobienia, który w naprawdę efektowny sposób łączy dwoje ludzi. Poznaj nasze propozycje i zobacz, co powinniście sobie wytatuować oboje!

Tatuaże pasujące – nie tylko dla par!

Bardzo często na taki „matching tattoo” decydują się nie tylko pary, ale też członkowie rodzin lub przyjaciele. Przykładowo oryginalną propozycją może być napis „one of two” identyczny u… obojga bliźniaków. Możecie zafundować sobie wraz z rodzeństwem i rodzicami również niewielkie, charakteryzujące was znaczki – na przykład nawiązujące do waszego nazwiska. Kolorowe tatuaże w niewielkim formacie mogą być ciekawą ozdobą skóry, ale też nieść za sobą specjalne przesłanie.

Tatuaże dla par – popularne wzory

Obecnie rysowanie sobie na skórze imienia partnera nie jest już tak często realizowane, jak jeszcze kilkanaście lat temu, być może z uwagi na to, że to dane podatne na dezaktualizację. Lepszym wyborem będzie subtelny znaczek nawiązujący do partnera – na przykład symbol złamanego na pół serduszka, którego połowę będzie miała również druga osoba z pary, czy dwóch pasujących do siebie puzzli. Fajnym pomysłem jest też motyw klucza i kłódki, oczywiście z symbolem serca, czyli ukrytym przesłaniem miłości zawartym w grafice. Tatuaże dla par w tej wersji cieszą się sporym zainteresowaniem!

Niebanalne tatuaże dla par

Jeśli macie podobne zainteresowania, możecie postawić na ciekawy wzór, który będzie charakterystyczny tylko dla was – na przykład przedstawiający męską i żeńską wersję jakiejś postaci. Takie kolorowe tatuaże z wizerunkiem lwa i lwicy albo robota i „robotki” to bardzo oryginalny sposób na ozdobienie swojej skóry, a przy okazji zaprezentowanie Was jako pary.

Pasujące tatuaże – co warto wykonać?

Aby tatuaże do siebie pasowały, należy pomyśleć nie tylko o tym, by wykonać ich konkretny wzór, ale również, aby zostały zrobione w jednakowym miejscu. Sporym zainteresowaniem cieszą się kolorowe tatuaże wykonane na przykład na krawędziach dłoni. Jedna z nich będzie wówczas uzupełnieniem drugiej, a całościowy rysunek stworzą dopiero po zetknięciu się ze sobą. Partnerzy, którzy czują ze sobą niezwykłą więź, mają niezwykłą zdolność do wymyślania ciekawych motywów, które będą charakterystyczne tylko dla nich i są w tym rewelacyjni!

Na jakie motywy wspólne warto postawić?

Poprzez rysunki na ciele można nie tylko ozdobić swoją skórę, ale również wspaniale wyrazić swoją osobowość, a nawet swoją miłość. Tatuaże dla par to zazwyczaj niewielkie symbole graficzne, które tworzą spójną całość dopiero gdy dwie osoby staną obok siebie. Mogą one mieć różny charakter – być identyczne, w rodzaju „brakującego elementu”, który uzupełnia dopiero druga osoba, przedstawiać męską i żeńską wersję tego samego motywu, czy dokańczać się wzajemnie po ustawieniu dwojga partnerów obok siebie. Koniecznie sprawcie sobie któryś z nich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − 17 =